O nas

Tworzymy Razem – Poznaj Nasz Zespół

Tworzymy Razem - Poznaj Nasz Zespół

Witaj w świecie, gdzie każdy detal jest wyrazem doskonałego designu i połączenia między luksusem, a funkcjonalnością. Jesteśmy zespołem DOPREMO, dla którego kreowanie wyjątkowych domów to pasja realizowana z pełnym zaangażowaniem.

Radosław Ryński

Radosław Ryński

właściciel firmy |
technologia/koncepcja

Marzena Ryńska

Marzena Ryńska

właściciel firmy |
design

Remigiusz Ryński

Remigiusz Ryński

właściciel firmy |
marketing/social media

Marek Ostaszkiewicz

Marek Ostaszkiewicz

kierownik produkcji

Magdalena Wijatyk

Magda Wijatyk

manager

Maciej Kowalski

Maciek Kowalski

grafik

Dopremo istnieje na rynku od 2007 roku. Domy o konstrukcji szkieletowej, mobilne, modułowe, zarówno całoroczne jak i letniskowe to nasza specjalność, dla naszych Klientów budujemy również inne konstrukcje z zakresu architektury ogrodowej – drewniane altany, zabudowy i konstrukcje tarasów, pergole i inne drewniane konstrukcje. Posiadamy wyjątkowo szeroką ofertę konstrukcji z drewna, tworząc je z elementów wysokiej jakości, z dbałością o detale, aby każdy z naszych Klientów mógł z naszą pomocą zrealizować swoje marzenia.

Nasi fachowcy w czasie wieloletniej pracy spotkali się z różnymi zagadnieniami, dzięki czemu nie tylko potrafimy rozwiązywać problemy pojawiające się w realizacji inwestycji, ale przede wszystkim wiemy jak im zapobiegać. 

Ważne dla nas jest również indywidualne podejście od każdej realizacji. Dzięki temu nie ograniczamy się do budowy gotowych modeli, ale wspólnie z Klientem realizujemy projekty indywidualne. Domy budujemy od stanu surowego, poprzez deweloperski, aż pod klucz. Zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój dom został zbudowany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i nie chcesz martwić się o jakość – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dołącz do zadowolonych klientów Dopremo i pozwól nam pomóc urzeczywistnić swoje marzenie. Niezależnie od tego czy jest to dom mieszkalny, domek letniskowy, altana ogrodowa czy inna drewniana konstrukcja. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas przy ulicy ks. S. Frelichowskiego 12 w Granicznej Wsi koło Gdańska.

Scroll to Top